Sevda Güneş

Şehidimizi bile kullanıyorlar!

24.01.2017 Sevda Güneş

Soruşturmalar derinleştikçe FETÖ’nün kirli çamaşırları ortaya çıkmaya devam ediyor.

 

Hani bunların dindarlığına inanan sözde abilerden, ablalardan dini eğitim aldıklarını zanneden,  evlerini açıp ‘gelin bizi bilgilendirin’ diyen, FETÖ liderini gerçekten âlim zanneden ve cemaat bildikleri yapının aksine bir terör örgütü olduğunu, darbe kalkışması sonrası anlayanların duygularını merak ediyorum…

 

Hele o görüntüleri izlediklerinde kime hizmet ettiklerini anlayıp nasıl kahroluyorlardır acaba. Ya da kahroluyorlar mıdır?

 

Müritlerin haşa Peygamber yerine koydukları FETÖ’nün yemek yediği tabağı yalamaları...

 

Ağzını silerek attığı peçeteleri yemeleri…

 

İç çamaşırlarını parçalamalarını kendilerine nasıl izah ediyorlardır mesela.

 

Müslüman olan hiç kimse asla kendini peygamber yerine koyan bu zavallıya inanmaz. Zira az okumuş bir dindar dahi bilir ki; Sadece Peygamberin elinin değdiği şeyler şifadır. Sahabe bile Allah’ın Resulüne (SAV)  iltifat ederken asla aşırıya kaçmamıştır. Onlar böyle iken Allah aşkına siz kimsiniz ve tapındığınız şey nedir?

 

17- 25 ve 15 Temmuz darbe girişimleri ile maskeleri düşen FETÖ’cü hainlerin hala kendi aralarında geliştirdikleri yalanlarla, saf insanları etki altına almaktan çekinmediklerini duyuyoruz.

 

Öyle ki 15 Temmuz gecesi darbenin seyrini değiştiren şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in FETÖ’cü olduğunu iddia edecek kadar beyinleri sulanmış.

 

FETÖ'cü Tuğgeneral Semih Terzi sözüm ona Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adamıymış, Ömer Halisdemir ise FETÖ’cü. Halisdemir darbenin senaryo olduğunu anlamış ve Semih Terzi’yi bu yüzden öldürmüş.

 

İnanılır gibi değil… Şaka değil gerçek bu. Hala böyle hikâyeler anlatıp olmayan vicdanlarını rahatlatanlar varmış. Şimdi diyeceksiniz ki şehide böyle iftira atılır mı? Atılır, zira bu işi yapanların Allah’tan korkusu yok ki şehide saygısı olsun…

 

Bu kadar olan şeyden sonra okyanus ötesindeki namussuzun bir hain değil, dindar bir alim olduğuna inanan varsa bilin ki o kişi o gece masumlara kurşun sıkanlarla aynı saftadır ve kesinlikle haindir.

 

Yapılan operasyonlarda gözaltına alınıp mahkemelerde itirafçı olan örgüt elemanlarının verdiği isimlerin FETÖ’cü değil aksine FETÖ ile mücadele eden, onlara himmet vermeyen, sözde hocalarına küfür eden kişilerin çıkması ise bunların nasıl organizeli bir terör örgütü olduğunu ortaya koyuyor.

 

Ayrıca sormak istiyorum; Bunlar cezaevlerinde aynı şeyleri söylemek için dışarıdan hala nasıl talimat alıyorlar?

 

Görünen o ki Türkiye’nin bu örgüt ile mücadelesi öyle akşamdan sabaha bitmeyecek.

 

Güvenlik güçleri ve yargının mücadelesine bizlerde destek olmak zorundayız. Bu hainlere asla fırsat vermemeliyiz. 

BU YAZININ EKLENME TARİHİ 24-01-2017
  
Yazarın Diğer Yazıları