Erzurumspor kongreye gidiyor

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm SPOR Haberleri 30.05.2023 19:37:00
Son haftada aldığı galibiyet ile ligde kalmayı başaran Erzurumspor FK’da kongre kararı alındı.
Erzurumspor kongreye gidiyor

RADARHABER / ERZURUM
Spor Toto 1. Lig'de son haftada aldığı galibiyet ile ligde kalmayı başaran Erzurumspor FK’da kongre kararı alındı. Ligde transfer yasağı nedeniyle zor bir sezon geçiren Erzurumspor FK'da yeni sezon öncesi 15 Haziran tarihinde genel kurula gitme kararı alındığı açıklandı. Erzurumspor Başkanı Ahmet Dal beraberinde yönetim kurulu üyeleri olduğu halde düzenlediği basın toplantısında sezon değerlendirmesi yaptı, kulübün mevcut mali durumunu aktardı ve yönetim olarak genel kurul kararı aldıklarını açıkladı.
 
 
KULÜBÜN 150 MİLYON TL BORCU VAR
 
 
Transfer yasağına engel 90 milyon TL borcun yanı sıra 60 milyon tutarında genel borç bulunduğunu dile getiren Başkan Dal, total olarak. Sezonun mali problemlerin yanı sıra, asrın felaketi deprem nedeniyle zor bir süreçten geçtiğini anlatan Başkan Dal, yaşanan bu olumsuzluklara rağmen ligde kaldıkları için mutlu olduklarını ancak Erzurumspor Futbol Kulübü'nün yerinin Süper Lig olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz yıl alt yapıdan 18 futbolcuyu A takıma dahil ettiklerini söyleyen Başkan Ahmet Dal, zor bir sezonda büyük bir mücadele ortaya koyan teknik heyetten futbolcusuna, personeline varıncaya kadar herkese teşekkür ettiğini söyledi.
 
 
 
 
BAŞKAN DAL'DAN ADAY OLMAK İSTEYENLERE ÇAĞRI

 

Ligde transfer yasağı nedeniyle zor bir sezon geçiren Erzurumspor FK'da yeni sezon öncesi 15 Haziran tarihinde genel kurula gitme kararı alındığı açıklandı.  Erzurumspor Başkanı Ahmet Dal, "Buradan Başkan adayı olmak isteyenlere sesleniyorum. ben ve yönetimim bırakıyoruz. Aday olmak isteyenlerin önü açık. 15 Haziran Tarihinde kongremizi gerçekleştirme kararı aldık. Kongre tarihine kadar yine kulübümün sorunlarını çözmek için yönetimim ile birlikte çalışmaya devam edeceğim." dedi.  

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler