Chery Erdemir’den cağ kebaplı tanıtım

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm EKONOMİ Haberleri 15.10.2023 15:16:00
Chery Erdemir’de cağ kebap tadında test sürüşü günlerine yoğun ilgi! vardı.
Chery Erdemir’den cağ kebaplı tanıtım

RADARHABER / ERZURUM
Çinli  Otomotiv devi Chery’nin Doğu Anadolu Yetkili Satış- Servis Bayisi Chery Erdemir müşteri buluşmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Chery Erdemir heyecan verici bir etkinlikle müşterilerine keyifli bir hafta sonu yaşattı. Cumartesi ve Pazar günü düzenlenen test sürüş etkinliğinde, Erzurumlu araç tutkunları Chery Omoda 5, Tiggo7 PRO ve Tiggo8 PRO modellerini deneyimleme fırsatı buldu. 
 
 
3 YENİ SUV MODELİ İLE TEST SÜRÜŞÜ
 
 
Sanayi Çıkışı Tortum Yolu Üzerinde bululan Chery Erdemir Plaza’ya gelen otomotiv tutkunlarına bir yandan CHERY’nin, 3 yeni SUV modeli ile test sürüşü yaptırılırken bir yandan da Erzurum’un meşhur Cağ Kebabı ikram edildi. 14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen test sürüşü etkinliğine; Erzurum Büyükşehir Başkanvekili Ömer Düzgün, Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Zafer Aynalı, Tortum Belediye Başkanı Muammer Yiğider, Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan, Erdemirler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir, Erdemirler Grup Genel Müdürü Adem Erdemir, yerel ve ulusal basın temsilcileri ve birçok seçkin davetli katıldı.
 
 
 
 
AHU TURAN CAĞ KESİP BASININ SORULARINI CEVAPLADI!
 
 
Erdemirler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir’in davetlisi olarak Erzurum’a gelen ve Chery Erdemir Showroom’da düzenlenen lansman ve açık hafta sonu etkinliğine katılan  Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan, önce cağ kesti daha sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı. Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden CHERY markasını Doğu Anadolu’da otomotiv sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan Erdemir Grup’a emanet ederek ne kadar doğru bir karar verdiklerine düzenlenen etkinlikte bir kez daha şahit olduğunu belirten Ahu Turan Erzurum ziyaretinden duyduğu memnuniyeti şu ifadelerle dile getirdi; Tarihe liderlik yapmış topraklardayız, baharlı ve güneşli bir günde bahar havasında bir etkinlik. Chery markası baharda Türkiye’ye geldi bizde aynı bahar gününü Erzurum’da yaşıyoruz. Burada bulunarak kalpleri güzel gözleri gülen kıymetli dostlarla birlikte olduğumuz için çok mutluyuz, çok mutlu oldum bugün dedi.  Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan, basın mensuplarının Chery’nin  bu güne kadar ki satışları ve hedefleri, rakiplerinden farkı, satış sonrası hizmetleri ve  sıfır araç tedarikiyle ilgili sorularını şu ifadelerle cevaplandırdı.
 
 
 
 
ERZURUM TÜRKİYE’NİN DE ÜZERİNDE İLERLİYOR
 
 
Markamız çok kısa sürede 3 tane göz bebeğimiz SUV segmentindeki  (Omoda 5, Tiggo7 PRO ve Tiggo8 PRO)  araçlarıyla Türkiye pazarında hızla ilerliyor ve büyümeye devam ediyor. Erzurum ise Türkiye’nin de üzerinde ilerliyor bu durum bizi ziyadesiyle memnun ediyor. Özverili çalışmalarından dolayı Yüksel bey ve ekibine teşekkür ediyoruz.
 
 
CHERY ‘NİN RAKİPLERİNDEN FARKI 
 
 
Chery; dizaynı, teknolojisi ile ön plana çıkan bir marka tüm ürünlerine baktığımızda teknolojisi, tasarımı ve dizaynı ile rakipleriyle karşılaştırdığımızda bu farkı açıkça görebiliyoruz. 
 
 
 
 
SATIŞ SONRASI KALİTELİ HİZMET
 
 
Türkiye'nin dört bir yanındaki yetkili satış ve satış sonrası servis ağımızla müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaya devam ediyoruz. 7 bölgede 34 tane Erdemirler gibi tecrübeli bölgesinde lider yetkili bayilerimizle hem satış hem satış sonrası hizmet veriyoruz. Gördüğünüz gibi tüm showroomlarımızın hemen yanında 3S plazalarımızda servislerimiz var. Dolayısıyla yedek parça bulundurduğumuz servislerimizde eğitimli personellerimizle tüm Türkiye’de olduğu gibi Erzurum ilinde de büyük bir gururla faaliyet gösteriyoruz.
 
 
 
 
SIFIR ARAÇ TEDARİKİ
 
 
Pandemiden sonra tüm dünyada global çip krizinin arkasından tedarikte problemler tüm dünyada oluştu. O da arzın talepten daha az olduğu bir dönem oldu. Şu anda biraz daha normalleşiyoruz. Normalleşme döneminde normal otomotiv işimizi yapıyoruz. Dolayısıyla bu bizim alışık olduğumuz yöntem. Şimdi de müşterilerimiz yılsonu kampanyalarımızla showroomlarımıza geliyorlar.
 
 
YÜKSEL ERDEMİR’DEN TEŞEKKÜR!
 
 
Chery Erdemir olarak sadece satış ve satış sonrası hizmetlerle yetinmeyip, birlikte olma duygusunu ve markaya olan aidiyeti artırmak adına bir etkinlik düzenlediklerini kaydeden Erdemirler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir bu vesileyle şehrimize gelerek bizleri onurlandıran Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan hanım efendi başta olmak üzere, Erzurum’un kıymetli protokolüne, bürokratlarımıza, kamu kurum yöneticilerine, basın mensuplarımıza, iş insanlarımıza, esnafımıza, ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz, diye konuştu.
 
 
OTOMOBİL TUTKUNLARINI BEKLİYORUZ!

 

Müşteri deneyimine imkan sunan bu tür etkinlikleri Chery Erdemir’de aralıksız olarak sürdüreceklerini belirten Erdemirler Grup Genel Müdürü Adem Erdemir;  İleri teknoloji, şık tasarımı ve üstün performansıyla dikkat çeken Chery modellerimizi test ederek, uygun fiyata araç sahibi olmak isteyen otomobil tutkunu herkesi  showroomumuza bekliyoruz, dedi. 

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler