Düzgün Marketler 17. Şubesini Açıyor

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm EKONOMİ Haberleri 06.11.2018 08:08:00
Düzgün Marketler Grubu, 17. şubesini Şükrüpaşa semtinde Ayışığı düğün salonu karşısında açıyor.
Düzgün Marketler 17. Şubesini Açıyor

 

Sinan AYDIN'ın haberi...

 

RADARHABER / ERZURUM 

Erzurum'un yerli sermayedeki gururu Düzgün Marketler Grubu, 17. şubesini Şükrüpaşa semtinde, Ayışığı Düğün Salonu karşısında açıyor. Düzgün Marketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, 7 Kasım Çarşamba günü yapılacak olan açılış törenine, tüm Erzurumluları davet etti.

 

DÜZGÜN MARKETLERİN BAŞARI HİKAYESİ

 

Ticari hayatına 1962 yılında Dikmen Bakkaliyesi, Yönetim Kurulu Başkanı İskender Düzgün yönetiminde 1987 yılında Erzurum Palandöken semtinde Yenişehir Gıda, 1997 yılında ise Palandöken semtinde 2. Marketlerde Düzgün Market adı altında ilk şubesi ile hizmete başlayan Düzgün marketçilik, 7 Kasım Çarşamba günü açacağı 17. şubesiyle sektöründe büyümeye devam ediyor.


Erzurum’da hangi semtlerde Düzgün var?


Şükrüpaşa semtinde Ayışığı Düğün Salonu karşısında açacağı yeni yeri ile 17 şubeye ulaşan Düzgün Market, Gez Mahallesi, Solakzade AVM, Bölge Eğitim, Şükrüpaşa, Üniversite, Kayakyolu (3 Şube), Yıldızkent (2 Şube), Çaykara, Hacı Ahmet Baba, 2. Marketler, Hilalakent AVM, Dadaşkent ve 1. Organize Sanayi Bölgesi'inde şubeleri bulunuyor. Kaliteden ödün vermeden sınırsız müşteri memnuniyeti sloganı ile kısa zamanda bölge ve bölge dışından gelen müşterilerin tercih ettiği bir alışveriş noktası olarak Düzgün Market, açacağı 17. Şubesiyle Erzurum ve Erzurumlulara hizmet etmeye devam ediyor.

 

Düzgün Market sebze, meyve, şarküteri, taze ve kuru gıdalar, temizlik, kişisel bakım, bay, bayan ve çocuk giyim, oto aksesuar ve züccaciye reyonlarıyla sektörel gelişmeler ışığında kendisini sürekli yenileyen kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştıran ve sonrasında verilen hizmetle farkını ortaya koyan ‘müşteri daima haklıdır’ prensibini fiili olarak uygulayan, kaliteli hizmeti esas alan güçlü bir kurum olmuştur. 

 

    

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler