Düzgün Marketler Dadaşkent’te Açıldı

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm EKONOMİ Haberleri 04.11.2017 16:00:00
Düzgün marketler grubu 14. Şubesini Dadaşkent semtinde düzenlenen törenle açtı.
Düzgün Marketler Dadaşkent’te Açıldı

 

RADARHABER / ERZURUM
Düzgün marketler grubu 14. Şubesini Dadaşkent semtinde düzenlenen törenle açtı. Erzurum’un yerel marketlerinden Düzgün marketler grubu kent merkezindeki 14. şubesini Aziziye İlçesi Dadaşkent semtinde açtı. Açılış törenine Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mevlüt Doğan, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ETSO Başkanı Lütfü Yücelik ve çok sayıda davetli katıldı.
Törende konuşan Düzgün marketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, yerli yatırımlara dikkat çekerek, yeni açılan Dadaşkent şubesinde 25 kişinin istihdam edildiğini, grup olarak toplamda 335 kişiyi istihdam edildiğini açıkladı.
Ak Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı da Düzgün Marketler Grubunu tebrik ederek ekonomiye olan katkılarından dolayı teşekkür etti. Erzurum Ticaret Odası Başkanı Lütfi Yücelik ise “Bu şehrin kalkınması için özel sektörün önü açılması gerekiyor” dedi.
Lalapaşa Cami İmamı Emrullah Kaçar’ın dua etmesinin ardından işyeri açılışı törene katılan protokol mensuplarınca yapıldı.
 
Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler