RAMADA otel kapılarını Erzurum basınına açtı

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm EKONOMİ Haberleri 28.11.2022 14:55:00
Erzurum, hizmete girecek olan Uuluslararası bir marka olan RAMADA BY WYNDHAM'la tanıştı.
RAMADA otel kapılarını Erzurum basınına açtı

RADARHABER / ERZURUM
RAMADA BY WYNDHAM Türkiye’deki 98. Otelini, dünyanın sayılı turizm merkezlerinden biri olan Erzurum / Palandöken ilçesinde açtı. Yatırımını İbrahim ve İsak Kırküzer kardeşlerin yaptığı otel, Aralık ayında hizmete girecek. Otekl işletmecileri, kapşılarını Erzurum basınına açarak milyonluk yatırımı tanıttı. Palandöken’de, Yıldızkent Şehir Hastanesi karşısında yapımı tamamlanan  RAMADA BY WYNDHAM Otel, misafir kabulü için gün sayıyor olmanın heyacanını yaşıyor. Yıllardır Erzurum’da farklı sektörlerde yatırımları bulunan İbrahim ve İsak Kırküzer kardeşler tarafından yapımı tamamlanan otelde, 60 kişi istihdam ediliyor.
 
 
 
 
94 ODASI OLAN BİR OTEL
 
 
1 junior süit, 12 Deluxe, 81 Süperior olmak üzere toplamda 94 oda ile hizmet verecek olan otelin Genel Müdürlüğünü, turizm sektörünün tanınmış isimlerinden bir olan Altuğ Kargı yapıyor. Basın mensuplarıyla bir araya gelen otel yatırımcıları İbrahim ve İsak Kırküzer ile Genel Müdür Altuğ Kargı, RAMADA BY WYNDHAM Otelle ilgili bilgiler verdiler. Genel Müdür Kargı, Otelin son teknoloji ile yapıldığını belirterek, “ Otelimizde 26 metrekare ile 66 metre kare arasında değişen 94 odasıyla 200 kişi kapasitesiteli. Starbucks ürünlerinin satıldığı RMD Cafe, Artze Restaurant, Defne Toplantı salonu, Fitness Salonu, sauna ve şok havuzu ile misafirlerine hizmet verecek.  Erzurum’daki diğer otellerden farklı olarak, yerden ısıtma sistemi ve VRF sistemiyle ısıtılan otelimiz, aralık ayı itibariyle misafir kabulüne  başlayacak.” dedi.
 
 
 
 
İBRAHIM KIRKÜZER: ULUSLARARASI BİR MARKAYI GETİRMIŞ OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
 
 
Otel yatırımcısı iş insanı İbrahim Kırküzer de “ bu güne kadar yaptığımız yatırımların neredeyse tamamını Erzurum’a yaptık. Erzurum’a uluslararası bir markayı getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Palandöken Kayak Merkezine entegre otelimiz, aynı zamanda şehir oteli olarak da misafirlerine hizmet verecek. İlk etapta 60 kişilik istihdamla başlıyoruz, ancak önümüzdeki günlerde bu rakam artacaktır. Kahvaltılı basın toplantısının ardından otel işletmecileri Erzurum basınına oteli gezdirdi. Odalarından konferans salonlarına kadar göz kamaştıran Ramata Otel işletmecileri, Palandöken Kayak Merkezi'ne de Ramada markasını taşımak istediklerini ifade edip, basın aracılığı ile yetlililerden otel yeri talebinde bulundular. 

 

 

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler