Tatlıcı Ökkeş Usta'da bayram yoğunluğu

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm EKONOMİ Haberleri 28.05.2019 16:42:00
Erzurum’da ramazan ayında artış gösteren tatlı talebi, bayram öncesinde doruğa ulaştı.
Tatlıcı Ökkeş Usta'da bayram yoğunluğu

 

RADARHABER / ERZURUM

Erzurum’da yüzlerce kişiye iş kapısı olan Tatlıcı Ökkeş usta, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla tatlı bir yoğunluk yaşıyor. Bayrama özel tatlı siparişlerini yetiştirmek için tam kapasite imalatın yapıldığı Tatlıcı Ökkeş Usta’da, tüm baklava çeşitlerinden Şam tatlısına, tepsiden burma ve dolmaya kadar kadayıfın bütün çeşitlerine ve tulumbadan halka tatlısına varıncaya dek daha birçok tatlı çeşidi bulunuyor. Ramazan ayı boyunca sofraları süsleyip ağızları tatlandıran Ökkeş Usta, bayramda da en tatlı tercihlerin başında gelecek. Tatlıcılıkta bir zincir marka haline gelen Tatlıcı Ökkeş Usta Mağazalarının Genel Müdürü Ümit Çağlayan, 20 yıldır damaklarda unutulmaz tatlar bıraktıklarını belirterek, “Biz yılın her günü tatlıyız ama Ramazan ayında ve bayramlarda çok daha tatlıyız” ifadesini kullandı.


HERKES TATLI YAPAR, AMA!..

 

Tatlıcı Ökkeş Usta’da bayram seferberliğinin başladığını bildiren Çağlayan, eşsiz bir tat ve kusursuz hizmet ayrıcalığından faydalanmak isteyen herkesi tatlı siparişlerini şimdiden vermeye çağırdı. Tatlıcı Ökkeş Usta’yı diğer tüm tat ve markalardan ayıran en büyük özelliğin, kaliteli malzeme kullanımı ve doğallık olduğunu dile getiren Ümit Çağlayan, “Herkes tatlı yapabilir ama herkes tatlıyı Tatlıcı Ökkeş Usta gibi kesinlikle yapamaz. Çünkü herkes Tatlıcı Ökkeş Usta gibi yüksek kaliteli malzeme kullanamaz. Dolayısıyla damağını bizim tatlılarımızla tanıştırmış olanlar, başka hiçbir tatlıda bizdeki tadı bulamazlar. Biz işte bu yüzden 20 yıldır yükselen değeriz, sektörümüzde bir markayız” diye konuştu.

 


 

ŞUBELERE ADETA SİPARİŞ YAĞIYOR

 

Vatandaşların bayramlık tatlı siparişleri için Erzurum’daki 4 şubede de tam bir teyakkuz halinin bulunduğunu ifade eden Çağlayan, “Aldığımız siparişler doğrultusunda imalatımız gece-gündüz devam edecek. Müşterilerimizin Ramazan ayı boyunca sofralarından ayırmadığı tatlılarımız, Arefe gününde evlere bu kez bayram ikramlığı olarak girecek. Tüm siparişleri sahiplerine Arefe gününde teslim edecek şekilde çalışıyoruz. Bol fıstıklı, bol cevizli, şerbetli ve sütlü tatlı çeşitlerimizle bayrama tat katmak isteyenlerin Tatlıcı Ökkeş Usta şubelerinden herhangi birine gitmeleri ve istedikleri tatlının siparişini vermeleri yeterli olacak. Tatlıcı Ökkeş Usta şubelerinin 3’ünün Cumhuriyet Caddesi üzerinde, diğerinin ise, Çaykara Caddesi’nde hizmet verdiğini hatırlatan Çağlayan, “Şubelerimizin biri Palerium AVM’nin hemen yanında, diğeri onun karşısında ve üçüncü şubemiz de, Lalapaşa Camii ile karşılıklı olarak Özel İdare İş Merkezi’nin girişinde yer alıyor. Dördüncü şubemiz de, Çaykara Caddesi’ndeki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin sağ tarafında faaliyet gösteriyor” dedi.

 

İMALATHANEDE BAYRAM YOĞUNLUĞU

 

Ramazan ayında artış gösteren tatlı talebi gibi bayram öncesinde de çok ciddi bir yoğunluk yaşayacaklarını ifade eden Ümit Çağlayan, Saraybosna Caddesi’ndeki imalathanelerini yine kapasitesinin üzerinde çalıştıracaklarını belirterek, “Müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için yoğun bir tempoyla çalışmak durumundayız. Her ne olursa olsun, malzeme kalitesinden ve hijyenden en küçük bir taviz bile vermeden üretimimizi sürdürecek ve bayramda da sadece sofraları süslemekle kalmayacak, aynı zamanda ağızlarda unutulmaz tatlar bırakacağız. Müşterilerimizi şubelerimize beklediğimizi bu vesile ile bir kez daha belirtiyor, yurt içi ve yurt dışı siparişler için de, arzu edenlerin www.okkesusta.com.tr adresli internet sitemizi mutlaka ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz. Gösterdikleri teveccüh ile bayram sevincimizi iki katına çıkartan halkımızın bayramını şimdiden kutluyor, yıllardır süren birlikteliğimizin devamında nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.


 

 

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler