Türkiye'nin çelik kapısı ERKAL Grup'tan

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm EKONOMİ Haberleri 04.03.2021 19:11:00
Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yeni Çelik Kapı Markası Erzurum'da Doğdu...
Türkiye'nin çelik kapısı ERKAL Grup'tan

 

Sinan AYDIN'ın haberi...
 
 
RADARHABER / ERZURUM 
ERKAL Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Ergüney, Erzurum'a Yatırım yapılmaz diyenlere inat yatırım yaparak takdir topladı. Kriz ve pandemi döneminde işini büyüten Erzurumlu işadamı, başarısının sırrını açıkladı. ERKAL Çelik Kapı Yönetm Kurulu Başkanı Zafer Ergüney, "Memleketim ve Ülkemi Çok Seviyorum. ''Erzurum'a yatırım yapılmaz'' diyenlere inat her gün mesai arkadaşlarımızın sayısını artırmak için çalışıyorum. Bu bağlamda mesaiye hergün işe yeni başlamışım gibi bir heyecanla geliyorum ve hergün daha kurumsal olmak için çalışıyorum" dedi.
 
 
 
HEDEF SAĞLAM ALTYAPILAR KURARAK YENİ YAŞAM ALANLARI İNŞA ETMEK
 
 
 
Ülkenin yaşadığı ekonomik daralma ve ardından da pandemi sürecinde üretime ara vermedikleri gibi daha da büyüdüklerini dile getiren ERKAL Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Ergüney, Ticari faalyetlerine 1989 yılında ilk şirket ER-KAL Elektrikle başladıklarını hatırlatarak, '' ER-KAL Şirketler Grubunun ana ilkesi Türkye’nin altyapısını kaliteli ve teknolojiye uygun bir şekilde inşa etmektir. Hedefimiz aydınlık gelecekler için sağlam altyapılar kurup yeni yaşam alanları inşa etmek ve teknolojiyi takip ederek yeni projeler üretmektedir'' dedi. Uluslararası markalaşma yolunda sağlam adımlarla ilerleyerek hizmetlerini Türkye ile sınırlı tutmayıp yurtdışında da çeşitli araştırmalar ve hizmetlerde bulunan ERKAL Şirketler grubu, hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikler ile yoluna devam ediyor. 
 
 
 
 
GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİ ERZURUM'UN GURURU
 
 
Başarılı iş insanı Zafer Ergüney, '' ER-KAL Grup olarak,  başta Türkye olmak üzere birçok ülkede dünya standartlarına sahip markalarla faalyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kurulduğu zamandan bu yana ER-KAL Elektrk, ER-KAL İnşaat, ERGÜNEY GES, BURAK İnşaat, ERSOLAR Mühendislik ve ERKAL Kapı Sanay gibi firmalarla çeşitli alanlarda ticari faalyetlerde bulunduk. Bir zamanlar Erzurum'da hayal bile edilemeyen Güneş Enerji Santrallerini bugün itbariyle kuruyor ve işletyoruz. Gelişen dünyaya uygun siteler inşa edip yeni yaşam alanları kuruyoruz'' diye konuştu. 
 
 
''TÜRKYE'NİN BİRÇOK NOKTASINA ÇELİK KAPI ULAŞTIRIYORUZ''
 
 
 
ERKAL Grup son olarak faalyetlerine modern ve güvenlikli çelik kapı üretmini de ekledi. Başkan Zafer Ergüney, '' Modern fabrikada kaliteli çelik ve yangın kapıları üreterek şehrimizin istihdamına katkı da bulunmayı şiar edinen firmamız, Erzurum ve Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkye'nin bir çok noktasına ürettğimiz Çelik Kapıları ulaştırıyor. Tortum yolu üzerinde faalyetlerine başlayan firmamız, çelik kapı, bina giriş kapıları, villa kapıları, yangın kapıları, dış iklim kapıları, ferforjeli devir kapılar,  farklı ölçü ve sistemlerdeki proje kapıları gibi birçok alanda üretim yapmaktadır. Erzurum'dan Doğu Anadolu Bölgesi ve tüm Türkiyeye müşteri memnuniyeti ve talebi odaklı üretim yapmaktayız. Gelen talebe göre her türlü ürünü yapabilme kabiliyetine sahibiz. Ar-Ge çalışmaları ile de piyasada fark yaratacak modeller geliştiriyoruz '' şeklinde konuştu.         
Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler