Çat'ta Özkan Yıldırım Tanas sevinci

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm POLİTİKA Haberleri 23.11.2023 15:43:00
"Hazırız, Kararlıyız" dedi, AK Parti'den aday adayı başvurusu yaptı.
Çat'ta Özkan Yıldırım Tanas sevinci

RADARHABER / ERZURUM
Uzun yıllar AK Parti'de değişik kademelerde görev yapan eski Gençlik Kolları Başkanı Özkan Yıldırım Tanas, 31 Mart 2023 yerel seçimleri öncesi Çat ilçe Belediye Başkan aday adaylığı için müracaatını yaptı.  Son olarak Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yapan Tanas, aday adaylığı müracaatı için gittiği ilçede vatandaşların büyük ilgisi ile karşılandı. 
 
 
ÇAT' TA ''ÖZKAN BAŞKAN'' SEVINCI 
 
 
Aday adaylığı müracaatı öncesi esnaf gezisi yapan ve vatandaşlar ile sohbet eden Çat BeLediye Başkanlığ Aday Adayı Özkan Yıldırım Tanas, daha sonra yoğun sevgi gösterileri eşliğinde AK Parti Çat ilçe Başkanlığına geçti. Burada ilçe Başkanı Mahmut Kaya ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Tanas, bir süre partililer ile sohbet etti. Gördüğü yoğun ilgiden dolayı mutlu olduğu gözlenen Özkan Yıldırım Tanas, teşkilat mensuplarına yaptığı konuşmasında, "Belediyeciliği Dünya ya gösteren önderimiz liderimiz Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yakışır bir belediye için aday adayı oldum" dedi. 
 
 
 
 
 
"GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ"
 
 
“Hizmet bir yarış işidir. Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir" diyen Çat Beledi Başkanlığı Aday Adayı Özkan Yıldırım Tanas, sık sık alkışlarla kesilen konuşmasına şöyle devam etti: "Makam ve mevki değil ülkeme ve milletime hizmet için aday adayı oldum. Öncelikle AK Partiye gönül vermiş dava arkadaşlarımın aday adayıyım. Görev verilirse tüm Çat halkının adayıyım. Gönül belediyeciliği yapacağız. Yapılacak bütün yatırım ve hizmetler halkımızın onayıyla yapılacaktır. 
 
 
 
 
"BÜTÜN ADAY ADAYI ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR DİLİYORUM"
 
 
Belediyemizin kapısı halkımızın evinin kapısı olacaktır. Bizler partice büyük bir aileyiz. Partimizde bir çok aday adayı arkadaşımız olacaktır. Şüphesiz ki bütün arkadaşlarımızın amacı AK Partimizin ak hizmetlerini Çat ilçesine tanıtmak olacaktır. Ben şimdiden bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Görev kime verilirse verilsin adayın arkasında duracağıma ekibim ve şahsım adına söz veriyorum.'' AK Parti Çat İlçe Başkanı Mahmut Kaya ise  tüm aday adaylarına başarılar diledi. Konuşmaların ardından ise Özkan Yıldırım Tanas, aday adaylık dosyasını İlçe Başkanı Mahmut Kaya' teslim etti. 
Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler