CHP Erzurum il teşkilatı seçim startını verdi

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm POLİTİKA Haberleri 19.11.2023 14:04:00
Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, yeni il teşkilatını basına tanıttı.
CHP Erzurum il teşkilatı seçim startını verdi

RADARHABER / ERZURUM
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, Palan Otelde yeni il teşkilatını basına tanıttı. Başkan Eş, partililere ve basın mensuplarına düzenlediği kahvaltıda, seçim startı verdiklerini açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Eş'in düzenlediği organizasyonda, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'de Görüntülü olarak salonda bulunan herkese selamlarını iletti. 
 
 
ÖZGÜR ÖZEL ŞEHRİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI
 
 
Genel Başkan Özel, burada bulunan partililere yaptığı kısa konuşmada, Erzurum'a çok değer verdiğini, Kurtuluş Savaşı Mücadelesinin bu şehirde başladığını belirterek şehrin önemine vurgu yaptı. Özel konuşmasının devamında Erzurum örgütünden ve partililerden umutlu olduğunu belirterek yerel seçimlerde başarı sağlayacaklarına dair hiçbir kuşkusunun olmadığını dile getidi. Konuşmanın bitiminde partililer Genel başkan Özgür Özel'i ayakta alkışladılar.
 
 
 
 
 
"HERKESI SAHADA GÖRMEK İSTİYORUM"

 

CHP Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş ise partililere yaptığı konuşmada "Herkesi sahada görmek istiyorum, herkes bilsin ki bu şehirde artık CHP var, kabuğuna çekilmiş,kendini dört duvar arasına kapatmış CHP dönemi birmiştir artk.Hiç kimsenin kuşkusu olmasın, şehrin ve insanımızın menfaatine olan muhalefeti ya yapacağız,ya yapacağız.Bu şehrin beklentileri bizden büyük ona göre hazırlıklı olalım ve olabildiğince çok çalışalım" ifadelerini kullandı. CHP'nin organizasyonda gençlerin çoğunluğu ise gözlerden kaçmazken, CHP'deki genç yoğunluğuna partililer "değişimin etkisi" ifadelerini kullandılar. 

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler