Narman'da Seyfullah Kılıç sevinci

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm POLİTİKA Haberleri 07.12.2023 15:36:00
Sevilen Veteriner Hekim Seyfulah Kılıç, MHP'den Narman Belediye Başkanlığına aday adayı oldu.
Narman'da Seyfullah Kılıç sevinci

RADARHABER / ERZURUM
Narman'ın sevilen isimlerinden birisi olan Veteriner Hekim Seyfulah Kılıç, 21 Mart yerel seçimleri öncesi MHP'den Narman Belediye Başkanlığına aday adayı oldu. 2011 - 2015 yılları arasında MHP Narman İlçe Başkanı olarak görev yapan Seyfullah Kılıç, 31 Mart yerel seçimleri öncesi MHP'den Narman Belediye Başkanlığına aday adayı oldu. 
 
 
NARMANLILARIN GÖNLÜNDE TAHT KURAN BİR İSİM
 
 
Cumhur ittifakının ortağı MHP'de yerel seçimler için aday adaylığı başvuruları devam ederken, Erzurum'da da aday adayları birer birer boy göstermeye başladı. Narman ilçesinde veteriner hekim olarak görev yapan ve Narmanlıların gönlünde taht kuran bir iism olarak tanınan Seyfullah Kılıç, Narman Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. 
 
 
 
 
UZUN YILLAR MHP'YE HİZMET ETTİ
 
 
Üniversite eğitimi esnasında iki dönem ülkü ocakları üniversite başkanlığını yapan ve mezun olduktan sonrada 2011 - 2015 yılları arasında MHP'nin Narman ilçe Başkanı olarak partisine hizmet eden Seyfullah Kılıç, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştükten sonra 31 mart yerel seçimleri öncesi Narman Belediye Başkanlığına aday adayı oldu. Narman'ın sorunlarını yakından bilen ve ilçesi için kapsamlı projeler hazırlayan genç veteriner hekim, Narman'da sevilen bir sima olarak biliniyor. 
 
 
 
 
SEYFULLAH KILIÇ KİMDİR? 

 

1981 Yılında Erzurum narman ilçesi Kışla köyünde dünyaya gelen Seyfullah kılıç, eğitimini Kışla ilköğretim okulu, Sabanco orta okulu, Narman lisesi ve son olarak ise Erzurum tatarük üniversitesi veterinerlik fakültesinde tamamladı. Ünivertise yıllarında iki dönem ülkü ocakları üniversite başkanlığını görevinde bulundu. 2008 yılında Veterinerlik fakültesinden mezun olması ile birlikte Narman'da klinik açarak veteriner hekim olarak  iş hayatına atıldı. 2011 - 2015 yılları arasında ise MHP Narman İlçe Başkanı olarak görev yapan Seyfullah Kılıç evli ve dört çocuk babası.  

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler