Yakutiye Belediyesine Yılın En İyi Proje Ödülü Verildi

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm POLİTİKA Haberleri 29.07.2023 23:02:00
"Yakutiye Konteyner Mahallesi" projesiyle büyük bir başarı elde etti.
Yakutiye Belediyesine Yılın En İyi Proje Ödülü Verildi

RADARHABER / ERZURU
Yakutiye Belediyesi, Hatay'da gerçekleştirdiği "Yakutiye Konteyner Mahallesi" projesiyle büyük bir başarı elde etti. Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl 9'uncusu düzenlenen  "Yılın Yerel Yöneticileri" töreninde, projelerin en iyileri ödüllendirildi. Etkinlik, Kayseri'de gerçekleşti.
 
 
EN İYİ PROJE ÖDÜLÜ
 
 
Yakutiye Belediyesi'nin "Yakutiye Konteyner Mahallesi" projesi, kendi kategorisinde en iyi proje seçilerek ödüle layık görüldü. Bu önemli başarı, emeği geçen herkesi gururlandırdı ve projenin hayata geçirilmesinde büyük katkıları olan Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar'a ödülü Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Mehmet Oğuz tarafından takdim edildi.
 
 
 
 
UÇAR: BU GURUR HEPİMİZİN
 
 
Ödül töreninde konuşan Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, bu değerli ödül için teşekkürlerini sunarken, projenin başarısında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına ve destekçilere de teşekkürlerini iletti. Ayrıca, projenin gerçekleştirilmesinde katkı sağlayan Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Mehmet Oğuz'a da minnettarlığını dile getirdi. Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlara Allah'tan rahmet dileyen Başkan Uçar, depremde yaralananlara da acil şifalar temennisinde bulundu. Bu zor zamanlarda birlik ve dayanışma içinde olmanın önemine değinerek, tüm Türkiye'nin birlikte güçlü olduğunu vurguladı. Uçar, '' Yakutiye Belediyesi olarak Hatay’da hizmete sunduğumuz “Yakutiye Konteyner Mahallesi” projemiz kendi kategorisinde en iyi proje seçilerek ödül takdim edildi. Bu gurur hepimizin. Bu vesileyle depremde hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz. '' ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
YARDIMSEVERLİK ÖDÜL GETİRDİ

 

Yakutiye Belediyesi, "Yakutiye Konteyner Mahallesi" projesiyle elde ettiği bu başarı ile bölgedeki ihtiyaç sahibi insanlara büyük bir yardım eli uzatmış oldu. Ödül, Belediye'nin sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemi bir kez daha gösterirken, tüm ekip ve yönetimin gururunu taçlandırdı. Projenin, daha nice başarılara vesile olması temennisiyle, Yakutiye Belediyesi ve tüm çalışanları gönülden tebrik ediliyor. 

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler