Güvenlik görevlisinin talihsiz ölümü

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm BÖLGE Haberleri 24.09.2014 09:34:00
Iğdır Üniversitesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan kişi, talihsiz bir şekilde hayatını kaybetti
Güvenlik görevlisinin talihsiz ölümü

 

Özkan AYDIN'ın haberi...

RADARHABER / IĞDIR 

Iğdır Üniversitesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan bir kişi, gece nöbeti sırasında talihsiz bir şekilde hayatını kaybetti. Üniversitede yaklaşık 1 yıldır güvenlik görevlisi olarak çalışan 34 yaşındaki 4 çocuk babası Süphan Çeçe, gece nöbeti sırasında rektörlük binasındaki ışıkları söndürmek için güvenlik kulübesinden ayrıldı. Binadaki ışıkları söndürmeye başlayan Çeçe, bu sırada dışa doğru açık durumdaki kapıyı fark edemeyerek çarptı. Çarptığı kapının camları kırıldı, güvenlik görevlisi Çeçe’de cam parçalarının üzerine düştü.

7 NÜFUSA BAKIYORDU

Ayağındaki damarları kesen cam parçaları nedeniyle kan kaybetmeye başlayan Çeçe, sürünerek binadan dışarı çıkıp diğer güvenlikçi arkadaşlarından yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Süphan Çeçe'yi Iğdır Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Hastanede müşade altına alınan Süphan Çeçe, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çeçe’nin aşırı kan kaybı nedeniyle öldüğü belirtildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Süphan Çeçe’nin babasının kalp rahatsızlığı nedeniyle yatalak olduğu, anne ve babası da dahil olmak üzere 7 nüfusa baktığı öğrenildi. Süphan Çeçe’nin cesedi, yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edilecek.

YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 
  • Prl 26.09.2014 12:09:56

    Geniş çaplı araştırma mı. Bu savcı milleti bu ölüm için gece yatağından kalkıp gelmemiştir bile bence... Allah rahmet eylesin..

En Son Haberler