Türkiye, 141 ülke arasında birinci...

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm SAĞLIK Haberleri 21.10.2017 23:00:00
Türkiye, gençleştirici ürün kullanımında, 141 ülke arasında birinci oldu...
Türkiye, 141 ülke arasında birinci...

 

RADARHABER / ERZURUM 
Gençleştirici ürünleriyle Türkiye pazarında hızlı bir şekilde büyüyen Jeunesse Global'ın Türkiye Genel Müdürü Devrim Hamaratlar, “Jeunesse Global’in faaliyet gösterdiği 141 ülke arasında Şubat-Mart döneminde en hızlı büyüyen ülke Türkiye. Hedefimiz 2020'de 600 milyon TL ciro ile Türkiye'nin en iyi doğrudan satış firması olmak” dedi. 
 
Dünya ölçeğinde 140'tan fazla ülkede gençleştirici ürünleri kullanılan Jeunesse Global, Türkiye pazarında da adından söz ettiriyor. Kullanıcıların daha genç hissetmesini ve sağlıklı bir yaşam sürmesini hedefleyen, bu doğrultuda cilt bakımı ve takviye edici gıdalardan kilo yönetimine kadar geniş bir ürün yalpezine sahip olan markanın hedefi büyük. 
 
DÜNYANIN EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKETİ
 
Junesse Türkiye Genel Müdürü Devrim Hamaratlar, Jeunesse Global'in dünyanın en yüksek cirosuna sahip 14. doğrudan satış firması olduğunu belirtti. 2016 yılında dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerini listeleyen INC 500'de 'dünyanın en hızlı büyüyen şirketi' olduklarını ifade eden Hamaratlar, “Bu listede yer alan tek doğrudan satış firması olduk. Geçtiğimiz yılı Ayrıca yılı 1 milyar 400 bin dolar ciroyla kapattık. Bizim 2020 yılındaki ciro hedefimiz 3 milyar dolar. 2030 yılında ise 10 milyar dolar ciro yapmayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.
 
 

HEDEF 3 YILDA EN İYİSİ OLMAK

Jeunesse Global’in faaliyet gösterdiği 141 ülke arasında Şubat-Mart döneminde en hızlı büyüyen ülkenin Türkiye olduğunu sözlerine ekleyen Hamaratlar, hedeflerini ise şöyle belirledi: “Jeunesse Türkiye 2020 hedefi, 600 milyon TL ile Türkiye’nin en iyi doğrudan satış firması olmak.” Hamaratlar, ürünlerinin oyuncular, futbolcular, sanatçılar tarafından da çok tercih edildiğini sözlerine ekledi.  

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler