Bu hafta 5 film vizyona girdi

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm KÜLTÜR-SANAT Haberleri 09.02.2018 19:33:00
Bu hafta Türkiye sinemalarında ikisi yerli 5 film vizyona girdi. İşte o filmler, konuları ve fragmanları...
Bu hafta 5 film vizyona girdi

 

RADARHABER / ERZURUM
Bu hafta Türkiye sinemalarında ikisi yerli 5 film vizyona girdi. 9 Şubat haftasının dikkat çeken yerli yapımı, Şahan Gökbakar'ın başrolde oynadığı ' Kayhan' filmi. Komedi türünden olan filmde, pilav günü etkinliğine giden Kayhan'ın başından geçenler anlatılıyor. Bir diğer yerli yapım ise, 'Güzel Adam Süreyya' adlı film. Animasyon sevenler için se, 'Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası' adlı yapım dikkat çekiyor. İşte bu hafta vizyona giren filmler, konuları ve fragmanları...
 
1) Kayhan
 
Vizyon tarihi: 9 Şubat 2018 (1s 44dk)
 
Yönetmen: Togan Gökbakar
 
Oyuncular: Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Gökçe Eyüboğlu
 
Tür: Komedi
 
Konusu: 
 
Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Dostlukların adamı olan Kayhan, yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek için sabırsızlanmaktadır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde bekleyen genç adam, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan tam anlamıyla yıkılır. Yıllığı okudukça dost bildiği herkesin kendisinden nefret ettiğini anlar. Kayhan, öğrendikleri karşısında yaşadığı şoku üzerinden atınca kendisinden nefret eden herkesten intikam almaya karar verir.
 


2) Özgürlüğün Elli Tonu
 
Vizyon tarihi: 9 Şubat 2018 (1s 46dk)
 
Yönetmen: James Foley
 
Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson devamı
 
Tür: Erotik, Dram, Romantik
 
Konusu: 
 
Anastasia ve Christian, yaşadıkları zorlu ayrılıkların ve iniş çıkışların ardından nihayet mutlu sona ulaşmışlardır. Tutkulu aşkları, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Ancak Anastasia'nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Anastasia'nın lüks ve aşkla bezeli mükemmel hayatı bir kez daha sarsıntılara sahne olacaktır...Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan "Özgürlüğün Elli Tonu" filminde Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle geri dönüyor.
 


3) Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası

Vizyon tarihi: 9 Şubat 2018 (1s 20dk)
Yönetmen: Sergio Manfio
Oyuncular: Evrim Akın, Harun Can
Tür: Animasyon, Macera
Konusu: 
Vinci'de hayat huzurla geçmektedir. Leonardo zamanın çoğunu ilginç icatlarıyla uğraşarak geçirir. Arkadaşı Lorenzo da ona icatlarını geliştirmesinde yardım etmektedir. Gioconda’da ise onların yaptıklarını dalga geçerek izlemektedir. Üç arkadaşın sakin geçen hayatları kente gelen bir adamın anlattıklarından sonra değişecektir. Adam onlara gizli bir hazinenin varlığından bahseder. Anlatılanlar karşısında büyülenen Leonardo ile arkadaşları Lorenzo ve Giaconda, bu kayıp hazinenin peşine düşerler ve kendilerini bilmedikleri maceraların içine sürüklerler.

4) Güzel Adam Süreyya
 
Vizyon tarihi: 9 Şubat 2018
 
Yönetmen: Gökçe Kaan Demirkıran
 
Oyuncular: Süreyya Soner, Yılmaz Erdoğan
 
Tür Belgesel
 
Konusu: 
 
Eyüp’de doğan çocukluğu ise Zeytinburnu’nda geçen Süreyya Soner, çok sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yaptığında henüz 8 yaşındadır. Semt takımlarında kalecik yapan Süreyya, futbolcu formasını giymeyi hayal etmediği Beşiktaş’a malzemeci olarak girmeyi hayal eder ve kısa süre sonra bu hayaline kavuşur. 1981 yılına Beşiktaş Spor Kulübü’nde malzeme sorumlusu olarak çalışmaya başlayan Süreyya Soner’in Beşiktaş’a adadığı yaşamının anlatıldığı belgeselin yönetmenliğini Gökçe Kaan Demirkıran üstleniyor. Süreyya’nın günümüzde, kaybolduğunu, unutulduğunu düşündüğümüz bazı değerlerin temsilcisi olarak anlatıldığı filme Fikret Orman, Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Les Ferdinand, Gordon Milne, Ricardo Querasma gibi bir çok isim konuk oluyor.
 

 
5) İyi Günler
 
Vizyon tarihi: 9 Şubat 2018 (1s 17dk)
 
Yönetmen: Liu Jian
 
Oyuncular: Zhu Changlong, Yang Siming, Cao Kou devamı
 
Tür: Animasyon
 
Konusu: 
 
Xiao Zhang, Çin’in güneyinde küçük bir kasabada yaşamaktadır. Nişanlısı estetik ameliyatı olmuştur fakat sonuçtan pek memnun kalmamıştır. Nişanlısını mutlu etmeye çalışan genç adam başarısız geçen ameliyatı telafi etmek ister. Bunun için de çokça paraya ihtiyacı olan Zhang, patronundan bir milyon yuan çalar. Kısa sürede tüm kasaba halkı bu hırsızlığı öğrenir ve herkes Zhang’ın peşine düşer.
 
Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler