Bayan Azizoğlu’ndan şehit ailelerine ziyaret

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm ERZURUM Haberleri 12.03.2018 11:25:00

 

RADARHABER / ERZURUM

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun eşi Nilgün Azizoğlu, şehit ailelerini ziyaret etti.  Nilgün Azizoğlu, Şırnak’ın Cizre ilçesinde 2015 yılında şehit olan Kadir Kayveni’nin eşi Rüveyda Kayveni’yi, 2017 yılında Hakkari’nin Çukurca ilçesinde şehit olan Adem Gezer’in annesi Zeynebe Gezer’i ve 2018 yılında Afrin’de şehit olan Ahmet Aktepe’nin annesi Naime Aktepe’yi evinde ziyaret etti. Şehit yakınlarıyla yakından ilgilenen Azizioğlu, vatan için şehit olanlara minnet borçlu olduklarını belirterek, şehit ailelerine her konuda destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. Şehitliğin ulvi bir makam olduğunu belirten Nilgün Azizoğlu, " Evladını, eşini, babasını Allah için, vatan için, millet ve devletimiz için şehit veren ailelerine ne yapsak azdır. Şehitlerimizin emaneti bizlerin emanetidir. Onların hakkını ödeyemeyiz. Allah şehadetlerini kabul etsin. Geride kalanlara uzun ömür versin, sabır versin" dedi. 
Devletin her daim şehitlerin emanetlerine sahip çıkacağını belirten Azizoğlu, şehit eş ve annelerine sabır dileyerek ziyaretlerini noktaladı. Şehit eş ve anneleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Nilgün Azizoğlu’na teşekkür ettiler. 
Ziyarette Nilgün Azizoğlu’na Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Şükran Gökda, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan'ın eşi Zehra Aslan ve Kadın ve Demokrasi Derneği Erzurum Temsilcisi Fatime Alkan eşlik etti.  

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler