Erzurum kırsal altyapıya destekte ilk sırada

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm ERZURUM Haberleri 06.03.2018 17:26:00

 

RADARHABER / ERZURUM

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu başkanlığında Mart ayı kaymakamlar toplantısı valilik toplantı salonunda düzenlendi. İlçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda, önümüzdeki dönemde yapılacak projeler ele alındı.

İlk olarak il genelinde geçtiğimiz yaz başlatılan ağaçlandırma çalışmaları ele alındı. Orman Bölge Müdürlüğü yetkililerinden bilgi alan Vali Seyfettin Azizoğlu, “Ağaçlandırma çalışması bu memlekete yapacağımız en güzel hizmetlerden biri olacaktır. Bunu bir seferberlik ruhu ile yaz sezonu ile başlatıp, Erzurum’u ağaçlandıracağız” dedi.

 

ERZURUM KIRDES’TE İLK SIRADA

 

Kırsal kesime yapılan çalışmalardan ötürü Erzurum’un büyük bir başarıya imza attığını dile getiren Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, “Ankara’da Kırsal Altyapıya Destek (KIRDES) değerlendirmesi yapılmış, yüzde 89 başarı oranıyla Erzurum birinci sırada yer almıştır. Bütün arkadaşlarımı bu vesile ile tebrik ediyorum. Bunu yüzde 100’lere çıkarmamız gerekiyor. Kışın uzun olmasına rağmen güzel bir başarı elde edilmiştir” şeklinde konuştu. Toplantıda insan hakları ve ilçe kurullarının çalışma usul ve esaslarında yapılan yeni düzenleme ile genel emniyet ve asayiş tedbirleri görüşüldü.   

Etiketler : ,
YORUMLAR Yorum Yazın
Yorum Yazın Kapat
 
 
İsim :
 
 
 
 
 

En Son Haberler